Objevte svůj potenciál s ACN

Jednoduše řečeno, ACN vám nabízí příležitost. Příležitost podnikat z domova, aniž byste museli do svého podniku investovat vysoké částky nebo podstupovat rizika, s nimiž se potýká většina podnikatelů, přičemž budete mít na každém kroku kariéry komplexní podporu ACN.

Nezávislí zástupci ACN jednoduše nabízejí produkty a služby, které již lidé denně využívají a platí za ně, včetně digitálních telefonních služeb, mobilních služeb, služeb v oblasti energie, širokopásmového připojení, televize a bezpečnostních systémů ACN. ACN rovněž přináší řadu wellness produktů značky Benevita. Zákazníci tedy nemusejí měnit své zvyky, a vy tím pádem nemusíte nikoho přesvědčovat, aby si kupoval produkty, o které nestojí nebo si je nemůže dovolit.

Stačí, když odkazujete potenciální zákazníky na svůj online obchod ACN – poskytovaný a provozovaný ACN – a o vše ostatní se postará ACN.

Podnikatelské úspěchy

Přínos reziduálního příjmu

Co je naší hlavní výhodou? Můžete si vydělávat procentní podíl z faktur svých zákazníků měsíc po měsíci, rok po roce, po dobu, kdy jsou zákazníky ACN nebo po dobu platnosti jejich smlouvy. Vaše odměna se zvýší pokaždé, když získáte nového zákazníka nebo pomůžete stávajícímu zákazníkovi s objednávkou nové služby. To je takzvaný reziduální příjem!

A to je teprve začátek. Když ACN představíte dalším lidem a ukážete jim, jak získat vlastní zákazníky, získáváte reziduální příjem i z faktur těchto zástupců. To znamená, že s každým zákazníkem, kterého díky online obchodu získají, poroste jejich i váš měsíční reziduální příjem.

Zpočátku si můžete třeba jen přivydělávat na zaplacení měsíčních účtů, časem vám však rostoucí příjem může poskytnout finanční jistotu, o níž většina lidí jen sní. Reziduální příjem může zásadně změnit váš život.

Zásada integrity

S ACN podnikáte sami, ale nejste na to sami!

Začněte již dnes