Bohaté portfolio nezbytných produktů a služeb ACN

To nejlepší na podnikatelském modelu ACN je jeho jednoduchost – a potenciál! Nezávislí zástupci ACN nabízejí zákazníkům produkty a služby, které již využívají a platí za ně, např. digitální telefonní služby, mobilní služby, služby v oblasti energie, širokopásmového připojení, televize a bezpečnostních systémů ACN. ACN rovněž přináší řadu wellness produktů značky Benevita.

Zákazníci tedy nemusejí měnit své zvyky a zástupci je nemusejí přesvědčovat, aby si zakoupili produkty a služby, které nepotřebují nebo si nemohou dovolit. Bez těchto produktů a služeb lidé prostě nemohou žít.

Jako nezávislý zástupce získáváte ze strany ACN komplexní podporu při každém kroku na své podnikatelské dráze, včetně vašeho vlastního online obchodu ACN. Online obchod ACN je spravován a denně aktualizován ACN, takže vám stačí na něj jen odkazovat své potenciální zákazníky – a o vše ostatní se postará ACN.

Upozornění: Nabídka produktů se v jednotlivých zemích liší.

Produkty a služby

Jednotlivci a malé podniky denně využívají produkty a služby, které nabízí i ACN. Proto je nezávislí zástupci nemusejí přesvědčovat, aby si je kupovali. Stačí jim jen odkázat zákazníky na online obchod ACN, aby se sami rozhodli, zda využijí výhodnější nabídku těchto produktů a služeb.

Produkty a služby, které mají zákazníci a malé podniky k dispozici, se v jednotlivých zemích liší. Pokud chcete zjistit, jaké produkty a služby ACN nabízí ve vaší zemi, navštivte prosím online obchod vašeho nezávislého zástupce ACN nebo www.myacn.eu.

Produkty a služby

S ACN podnikáte sami, ale nejste na to sami!

Začněte již dnes