Školicí konference ACN:
Proč se jich účastnit

V čem se školicí konference ACN liší od ostatních akcí, kterých jste se zúčastnili? Přijďte to zjistit!

Našich konferencí se účastní desetitisíce lidí, kteří poté odcházejí plni vzrušení a inspirace, připraveni dosáhnout s příležitostí k podnikání z domova nových úspěchů. Díky pravidelným školicím konferencím ACN se mohou noví i zkušení účastníci nadále profesně i osobně rozvíjet.

Školení ACN se pořádají na místní, regionální a mezinárodní úrovni a jejich cílem je poskytovat informace všem, kdo mají zájem dozvědět se víc o podnikatelské příležitosti ACN. Tyto dynamické akce navíc nezávislým zástupcům ACN nabízejí cennou podporu a školení.

Registrujte se na nadcházející školení
Rotterdam 22. února 2019 — 24. února 2019
Image for event in Rotterdam

ROTTERDAM
SVĚTOVÉ VELKOMĚSTO

Přehodnoťte své „Proč“ pro rok 2019. Nejlepším místem k tomu je „světové velkoměsto“ Rotterdam. Toto mladé dynamické město bude v roce 2019 hostit mezinárodní konferenci ACN. Nyní máte možnost připojit se k nám v tomto vzrušujícím městě během tří dnů věnovaných nezbytnému školení v oblasti podnikatelského a osobního rozvoje, kdy budete mít příležitost získat řadu zajímavých kontaktů. Poslechněte si osobně spoluzakladatele ACN a přední lídry ACN a navažte kontakt s přáteli, starými i novými.

Rotterdam je mladé dynamické mezinárodní město s vášnivě tlukoucím srdcem. Rotterdam se neustále rychlým tempem přetváří, předefinovává a rozšiřuje své působivé panorama při každé vaší návštěvě! Máte jedinečnou příležitost poznat toto úchvatné město vyhodnocené New...

S ACN podnikáte sami, ale nejste na to sami!

Začněte již dnes