Objevte neomezený potenciál s ACN

Jednoduše řečeno, společnost ACN vám nabízí příležitost. Příležitost vlastnit domácí podnikání bez velké investice nebo rizika, které většina podnikatelů musí podstoupit a s celkovou podporou ACN za vámi na každém kroku vaší cesty.

U ACN Nezávislí podnikatelé (NP) jednoduše nabízejí služby, které lidé již používají a každodenně za ně utrácí peníze, včetně mobilních služeb, energie, širokopásmového připojení, televize a zabezpečení.

Tudíž se nic nemění na nákupních návycích a vy nikdy nebudete muset někoho přesvědčovat, aby zakoupil služby, které nepotřebuje nebo si je nemůže dovolit.

Vše, co děláte, je přesměrovávání lidí do vašeho osobního internetového obchodu ACN - poskytovaného a hostovaného ACN - a ACN se postará o zbytek.

Podnikatelské úspěchy

Přínos reziduálního příjmu

Co je naší hlavní výhodou? Můžete si vydělávat procentní podíl z faktur svých zákazníků měsíc po měsíci, rok po roce, po dobu, kdy jsou zákazníky ACN nebo po dobu platnosti jejich smlouvy. Vaše odměna se zvýší pokaždé, když získáte nového zákazníka nebo pomůžete stávajícímu zákazníkovi s objednávkou nové služby. To je takzvaný reziduální příjem!

A to je teprve začátek. Když ACN představíte dalším lidem a ukážete jim, jak získat vlastní zákazníky, získáváte reziduální příjem i z faktur těchto zástupců. To znamená, že s každým zákazníkem, kterého díky online obchodu získají, poroste jejich i váš měsíční reziduální příjem.

Zpočátku si můžete třeba jen přivydělávat na zaplacení měsíčních účtů, časem vám však rostoucí příjem může poskytnout finanční jistotu, o níž většina lidí jen sní. Reziduální příjem může zásadně změnit váš život.

Zásada integrity

S ACN podnikáte sami, ale nejste na to sami!

Začněte již dnes