Portfolio rozsáhlých základních služeb

Nejlepší součástí obchodního modelu ACN je jeho jednoduchost - a potenciál! Nezávislí podnikatelé (NP) nabízejí zákazníkům služby, které lidé již používají a každodenně za ně utrácí peníze, včetně mobilních služeb, energie, širokopásmového připojení, televize a zabezpečení.

Nic se nemění na nákupních návycích a Nezávislí podnikatelé nemusí zákazníky přesvědčovat, aby zakoupili služby, které nepotřebují nebo si je nemohou dovolit. Jedná se o služby, bez kterých lidé jednoduše nemohou žít.

Jako nezávislý podnikatel (NP) obdržíte kompletní podporu společnosti ACN za každým vašim krokem, včetně vašeho vlastního personalizovaného internetového obchodu ACN. Je udržován a aktualizován denně společností ACN, takže vše, co musíte udělat, je nasměrovat potenciální zákazníky do vašeho obchodu - a ACN se postará o ostatní.

Mějte prosím na paměti: Dostupnost služeb se v jednotlivých zemích liší.

Služby

Jednotlivci a malé podniky denně využívají služby, které nabízí i ACN. Proto je nezávislí podnikatele nemusejí přesvědčovat, aby si je kupovali. Stačí jim jen odkázat zákazníky na online obchod ACN, aby se sami rozhodli, zda využijí výhodnější nabídku těchto služeb.

Služby, které mají zákazníci a malé podniky k dispozici, se v jednotlivých zemích liší. Pokud chcete zjistit, jaké služby ACN nabízí ve vaší zemi, navštivte prosím online obchod vašeho nezávislého podnikatela ACN nebo www.myacn.eu.

Služby

S ACN podnikáte sami, ale nejste na to sami!

Začněte již dnes